ASUS UX3405 U7-255H/32GB/1TB/14"3K/W11
Cijena
Popust 5% za gotovinu ili internet bankarstvo.
Dostupno
Proizvođač:
Šifra proizvoda:
as-ux3405ca-st1439
SMS
Specifikacija
Materijal kućišta
Aluminij
Boja
Ponder Blue
Disk
1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Dodatno u pakiranju
Zaštitna navlaka
Garancija
2 godine na uređaj i bateriju
HDMI
1x HDMI 2.1 TMDS
Kamera
FHD IR web kamera s podrškom za Windows Hello
Mikrofon
Ugrađen
Namjena
Prijenosno računalo
Operativni sustav
Windows 11 Home
Optički pogon
Nema
Part number
90NB14W1-M023M0
Punjač
Ne dolazi u pakiranju
Tipkovnica
Tipkovnica Chiclet s pozadinskim osvjetljenjem
Precizni TouchPad s podrškom za NumberPad
Zaštita i sigurnost
IR webcam with Windows Hello support
McAfee
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Zvuk
Ugrađen zvučnici
Čitač otiska prsta
Nema
Baterija
75WHrs, 2S2P, 4-ćelijska Li-ion baterija
TYPE-C, 65W AC Adapter
Output: 20V DC, 3.25A, 65W
Input: 100-240V AC 50/60GHz univerzalno
*Navedena snaga služi za demonstraciju mogućnosti podrške sustava u skladu s propisima EU.
Za optimalne performanse sustava koristite adapter standardne snage ili veće.
Model
Zenbook 14 UX3405CA-ST1439W
Procesor
Intel Core Ultra 7 Processor 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS
Standardi
EPEAT Gold
Energy star 8.0
RoHS
REACH
Utori za proširenje
1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Memorija
32GB LPDDR5X
Grafika
Intel Arc Graphics
Zaslon
14" 3K (2880 x 1800) OLED 16:10, nereflektirajući ekran, 120Hz, 0.2ms odziv, 1000nits HDR peak, 100% DCI-P3, 1,000,000:1
VESA CERTIFIED Display HDR True Black 1000
TUV Rheinland certifikat
SGS Eye Care Display
Dimenzije i masa
31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm
1,2 kg
Ostalo
US MIL-STD 810H military-grade standard
Podrška za XG Mobile GC34
Komunikacija
WiFi 7 (802.11be) (Tri-band) 2x2 + Bluetooth 5.4
I/O priključci
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (prijenos podataka do 5Gbps)
2x Thunderbolt 4 s podrškom za Display / Power delivery (prijenos podataka do 40Gbps)
1x 3.5mm kombinirani audio priključak