Lenovo Legion 7 U9-275HX/32GB/1TB/5070/16''/DOS
Cijena
Popust 5% za gotovinu ili internet bankarstvo.
Dostupno
Proizvođač:
Šifra proizvoda:
len-nb-83ky006wsc
SMS
Specifikacija
Boja
Bijela
Chipset
Intel® HM870 Chipset
Disk
1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Garancija
3 godine
Kamera
5.0MP + IR with E-shutter
Mikrofon
2x, Array
Namjena
Prijenosno računalo
Operativni sustav
Nema
Optički pogon
Nema
Part number
83KY006WSC
Zvuk
Stereo speakers, 2W x2, audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio, Smart Amplifier (AMP)
Čitač otiska prsta
Baterija
Integrirana 84Wh baterija
245W Slim Tip (3-pin)
Model
Legion 7 16IAX10
Procesor
Intel® Core Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB
Memorija
2x 16GB SODIMM DDR5-5600
Grafika
NVIDIA GeForce RTX™ 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS
Zaslon
16" WQXGA (2560x1600) OLED 500nits (typical) / 1100nits (peak) Glossy, 100% DCI-P3, 240Hz, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision®, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance, Flicker Free
Dimenzije i masa
361.7 x 263.4 x 15.9-17.9 mm
cca 2 kg
Ostalo
FW TPM 2.0
Tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem
Komunikacija
Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
I/O priključci
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 95-100W and DisplayPort™ 2.1
1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 95-100W and DisplayPort™ 2.1
1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)