ASUS UM3406 R7-445/16GB/1TB/14"WUXGA/W11
Cijena
Popust 5% za gotovinu ili internet bankarstvo.
Dostupno
Proizvođač:
Šifra proizvoda:
as-um3406ga-qd028w
SMS
Specifikacija
Materijal kućišta
Aluminij
Boja
Jade Black
Disk
1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Dodatno u pakiranju
Zaštitna navlaka
Garancija
2 godine na uređaj i bateriju
HDMI
1x HDMI 2.1 TMDS
Kamera
FHD IR web kamera s podrškom za Windows Hello
Mikrofon
Ugrađen
Namjena
Prijenosno računalo
Operativni sustav
Windows 11 Home
Optički pogon
Nema
Part number
90NB17R1-M00E10
Punjač
Ne dolazi u pakiranju
Tipkovnica
Tipkovnica Chiclet s pozadinskim osvjetljenjem
Precizni TouchPad s podrškom za NumberPad
Zaštita i sigurnost
IR webcam with Windows Hello support
McAfee
BIOS Booting User Password Protection
BIOS setup user password
Microsoft Pluton security processor
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Zvuk
Ugrađeni zvučnici
Baterija
75WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija
TYPE-C, 65W AC Adapter
Output: 20V DC, 3.25A, 65W
Input: 100-240V AC 50/60GHz univerzalno
*Navedena snaga služi za demonstraciju mogućnosti podrške sustava u skladu s propisima EU.
Za optimalne performanse sustava koristite adapter standardne snage ili veće.
Model
Zenbook 14 UM3406GA-QD028W
Procesor
AMD Ryzen AI 7 445 Processor 2.0GHz (14MB Cache, up to 4.6GHz, 6 cores, 12 Threads); AMD XDNA NPU up to 50TOPS
Standardi
RoHS
REACH
Utori za proširenje
1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Memorija
16GB LPDDR5X
Grafika
AMD Radeon Graphics
Zaslon
14" WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10, nereflektirajući ekran, 60Hz, 0.2 ms odziv, 600nits HDR peak, 100% DCI-P3, 1,000,000:1
VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600
TUV Rheinland certifikat
SGS Eye Care Display
Dimenzije i masa
31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm
1,2 kg
Ostalo
US MIL-STD 810H military-grade standard
Komunikacija
WiFi 6E (802.11ax) (Triple band) 2x2 + Bluetooth 5.4
I/O priključci
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (prijenos podataka do 5Gbps)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C s podrškom za Display / Power delivery (prijenos podataka do 10Gbps)
1x USB 4.0 Gen 3 Type-C s podrškom za Display / Power delivery (prijenos podataka do 40Gbps)
1x 3.5mm kombinirani audio priključak