Lenovo Ideapad 3 R5-7520U/16GB/1TB/15,6"FHD/DOS
Cijena
Popust 5% za gotovinu ili internet bankarstvo.
Dostupno
Proizvođač:
Šifra proizvoda:
len-nb-82xq010fsc
SMS
Specifikacija
Boja
Plava
Chipset
AMD SoC Platform
Disk
1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Garancija
2 godine
HDMI
HDMI™ 1.4
Kamera
HD 720p s Privacy Shutter
Mikrofon
2x, Array
Namjena
Prijenosno računalo
Operativni sustav
Free DOS
Optički pogon
Nema
Part number
82XQ010FSC
Zvuk
2 x 1.5W zvučnici s Dolby Audio™
Čitač otiska prsta
Nema
Baterija
Integrirana 47Wh baterija
65W Round Tip adapter
Model
IdeaPad Slim 3 15AMN8
Procesor
AMD Ryzen™ 5 7520U (4C / 8T, 2.8 / 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3)
Memorija
16GB Soldered LPDDR5-5500
nema mogućnost nadogradnje
Grafika
Integrated AMD Radeon
Zaslon
15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare
Dimenzije i masa
359.3 x 235 x 17.9 mm
1,62 kg
Ostalo
čitač SD kartica
FW TPM 2.0
Komunikacija
Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2
I/O priključci
2x USB 3.2 Gen 1
1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort™ 1.2)
1x HDMI® 1.4
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)