Lenovo V15 R5-7520U/16GB/512GB/15,6''FHD/DOS/3god
Cijena
Popust 5% za gotovinu ili internet bankarstvo.
Dostupno
Proizvođač:
Šifra proizvoda:
len-nb-82yu00yqsc
SMS
Specifikacija
Boja
Crna
Chipset
AMD SoC Platform
Disk
512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Garancija
3 godine
HDMI
HDMI™ 1.4b
Kamera
HD 720p s Privacy Shutter
Mikrofon
2x, Array
Namjena
Prijenosno računalo
Operativni sustav
Nema
Optički pogon
Nema
Part number
82YU00YQSC
Zvuk
2 x 1.5W zvučnici s Dolby Audio™
Čitač otiska prsta
Baterija
Integrirana 38Wh baterija
65W Round Tip adapter
Model
Lenovo V15 G4 AMN
Procesor
AMD Ryzen™ 5 7520U (4C / 8T, 2.8 / 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3)
Memorija
16GB Soldered LPDDR5-4800
Grafika
Integrated AMD Radeon™ 610M Graphics
Zaslon
15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits Anti-glare
Dimenzije i masa
359.2 x 235.8 x 19.9 mm
1,65 kg
Ostalo
FW TPM 2.0
Komunikacija
Ethernet: 100/1000M (RJ-45)
Wifi i Bluetooth: 11ac 2x2 + BT5.1
I/O priključci
2x USB 3.2 Gen 1
1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery (20V only) and DisplayPort™ 1.2)
1x HDMI® 1.4b
1x Ethernet (RJ-45)
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)