LG 43UM662H, 43"  109 cm 4K UHD,Hotel TV, Netflix
Cijena
Popust 5% za gotovinu ili internet bankarstvo.
Dostupno
Proizvođač:
Šifra proizvoda:
lg-43um662h
SMS
Specifikacija
Potrošnja energije
Maksimalno: 103.5W
Uobičajeno: 80,3W
Standby: manje od 0,5W
Boja
Pepeljasto plava
Dijagonala
43 inča / 124,46 cm
Garancija
3 year
Kratki opis
LG hotelski TV
Mogućnost montaže
VESA: 200 x 200 mm
Napomena
Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje.
Sučelje
3x HDMI ulaza
2x RF ulaza
2x USB 2.0
2x RJ 245
Zvuk
Zvučnik: 20W
AI Sound
AI Acoustic Tuning
LG Sound Sync
Model
LG 43UM662H
Napajanje
AC 100~240V 50/60Hz
Rezolucije
3,840 x 2,160 (4K UHD)
Osvjetljenje
265 nita
Dimenzije i masa
S postoljem: 967 x 623 x 303 mm / 12.0 kg
Bez postolja: 967 x 564 x 57.1 mm / 10,07 kg