Philips 75PUS7000, 191cm, 4K, 3xHDMI, 2xUSB
Cijena
Popust 5% za gotovinu ili internet bankarstvo.
Dostupno
Proizvođač:
Šifra proizvoda:
phi-tv-75pus7000
SMS
Specifikacija
Potrošnja energije
Potrošnja energije u stanju pripravnosti manje od 2 W
Boja
Plastični crni niski okvir
Dijagonala
TV od 189 cm (75")
Dodatna oprema
2 x AAA baterije
Kabel za napajanje
Stalak za stol
Daljinski upravljač
Kratke upute za korisnike
Brošura s pravnim i sigurnosnim informacijama
Energetski razred EU
E
Garancija
2 year
Kratki opis
LED 4K TV
Mogućnost montaže
400 x 300 mm
Napomena
Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje.
Softver
TITAN OS
Ugrađeni tuner
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Vrsta ekrana
4K Ultra HD LED
Zvuk
2 zvučnika punog opsega od 10 W
Model
75PUS7000/12
Napajanje
AC 100 – 240 V 50 / 60 Hz
Video ulaz
HDMI x3
Mogućnost povezivanja
Wi-Fi 802.11ac, 2 x 2 integrirani
Rezolucije
3840 x 2160p
Priključci
USB x2
Dimenzije i masa
1669 x 968 x 93 mm 21,78 kg