Lenovo T14s Gen 6 U7-258V/32GB/1TB/14''WUXGA/W11P
Cijena
Popust 5% za gotovinu ili internet bankarstvo.
Dostupno
Proizvođač:
Šifra proizvoda:
len-nb-21qx001csc
SMS
Specifikacija
Boja
Crna
Chipset
Intel SoC
Disk
1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Garancija
3 godine
Kamera
5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, Computer Vision on ISP
Mikrofon
2x, 360°
Namjena
Prijenosno računalo
Operativni sustav
Windows 11 Pro 64
Optički pogon
Nema
Part number
21QX001CSC
Zvuk
Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®
Dolby Audio
Čitač otiska prsta
Touch Style, Match-on-Chip
Baterija
Integrirana 58Wh baterija
65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
Model
ThinkPad T14s Gen 6 (Intel)
Procesor
Intel Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB Intel® Smart Cache
Memorija
32GB Soldered LPDDR5X-8533, MoP Memory
Grafika
Intel Iris Xe Graphics
Zaslon
14" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, 60Hz, Low Power
Dimenzije i masa
313.6 x 219.4 x 11.43/16.4
1,28 kg
Ostalo
Pametni čitač kartica
Tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem
Discrete TPM 2.0
Standard MIL-STD-810H
Komunikacija
Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4
I/O priključci
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1
1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)