Lenovo Yoga 7 2-in-1 U7-256V/16GB/1TB/14''/DOS
Cijena
Popust 5% za gotovinu ili internet bankarstvo.
Dostupno
Proizvođač:
Šifra proizvoda:
len-nb-83jq00e5sc
SMS
Specifikacija
Boja
Siva
Chipset
Intel SoC Platform
Disk
1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Garancija
3 godine
Kamera
5.0MP + IR with Privacy Shutter
Mikrofon
4x, Array
Namjena
Prijenosno računalo
Operativni sustav
Nema
Optički pogon
Nema
Part number
83JQ00E5SC
Zvuk
4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP)
Čitač otiska prsta
Baterija
Integrirana 70Wh baterija
Model
Yoga 7 2-in-1 14ILL10
Procesor
Intel® Core Ultra 7 256V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB
Memorija
16GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory
Grafika
Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V
Zaslon
14" WUXGA (1920x1200) OLED 600nits (peak) / 400nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 60Hz, Dolby Vision®, TÜV Low Blue Light, DisplayHDR™ True Black 500, Glass, Touch
Dimenzije i masa
317 x 228 x 15.45 mm
1,38 kg
Ostalo
microSD čitač kartica
FW TPM 2.0
Tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem
dolazi s olovkom
Komunikacija
Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
I/O priključci
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1
1x HDMI® 1.4b
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)