Samsung HG55BU800EUXEN, 55" UHD 4K Hotel TV
Cijena
Popust 5% za gotovinu ili internet bankarstvo.
Dostupno
Proizvođač:
Šifra proizvoda:
sam-hg55bu800euxen
SMS
Specifikacija
Potrošnja energije
88W uobičajeno
Boja
Crna
Dijagonala
55''
Garancija
3 year
Kratki opis
HBU8000 Crystal UHD 4K Hotel TV
Kut gledanja
178/178
Mogućnost montaže
VESA nosač 200 x 200 mm
Napomena
Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje.
Ugrađeni tuner
DVB-T2CS2
Vrsta ekrana
LED
Zvuk
20W
Model
HG55BU800EUXEN
Napajanje
AC220-240V 50/60Hz
Video ulaz
HDMI
Mogućnost povezivanja
WiFi5
Rezolucije
4K (3,840 x 2,160)
Priključci
2 x USB-A
Dimenzije i masa
1232.1 x 708.8 x 25.7 mm 15.5 kg