Acer Swift Lite 16 C3-N355/16GB/512GB/16"/DOS
Cijena
Popust 5% za gotovinu ili internet bankarstvo.
Dostupno
Proizvođač:
Šifra proizvoda:
acr-nx.df2ex.003
SMS
Specifikacija
Disk
512 GB SSD
Garancija
2 godine
HDMI
da
Mikrofon
da
Operativni sustav
DOS
Part number
NX.DF2EX.003
Zvuk
2 x stereo
Baterija
3 ćelije Li-Ion
Model
Swift Lite 16 SFL16-31P
Procesor
Intel® Core™ 3 N355
1,9 GHz
Oktojezgreni (8 jezgri)
Memorija
1 x 16 GB DDR5
Grafika
Intel® Graphics
Zaslon
LCD Full HD 40.6cm (16")
ComfyView WUXGA
1920x1200
Dimenzije i masa
357.90 x 245.00 x 18.10 mm