Philips IPS 24" 24M2N3200NF, HDMI, DP, 144Hz
Cijena
Popust 5% za gotovinu ili internet bankarstvo.
Dostupno
Proizvođač:
Šifra proizvoda:
phi-24m2n320nf
SMS
Specifikacija
Audio izlazi
Izlaz za slušalice
Boja
Tamnosiva
Dobavljačeva oznaka
24M2N3200NF/00
Ergonomija
Nagib -5/20 stupanj
Garancija
3 godine
Horizontalna frekvencija
30 – 160 kHz (V)
Kratki opis
Evnia Fast IPS Gaming monitor Full HD monitor za igranje
Kut gledanja
178º (V)/178º (O)
Napomena
Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje.
Potrošnja
17,8 W (uobičajeno)
Razmak točaka
0,2745 x 0,2745 mm
Vrijeme odaziva
4 ms (od sive do sive)*
Model
24M2N3200NF
Napajanje
100 – 240 V AC, 50 – 60 Hz
Rezolucija
1920 x 1080 pri 144 Hz (HDMI/DP)
Svjetlina
300 cd/m²
Vertikalna frekvencija
48 – 144 Hz (O)
Video ulaz
HDMI 1.4 x 1, DisplayPort 1.4 x 1
Kontrast
1500:1
Pakiranje
690 x 420 x 124 mm
Zaslon
23.8''
IPS
16:9
Dimenzije i masa
544 x 433 x 216 mm 3,04 kg